דקורציה בגבס – עיצוב נישות בבית

כל מעצב פנים, אדריכל או קבלן בנייה מכיר היטב את תחום העיצוב והבנייה של דקורציה בגבס. שכן, מדובר באחד החידושים שתופסים תאוצה בשנים האחרונות ומקבל משמעות וייחודיות בכל עיצוב בנפרד.

גמישות הגבס כחומר יסוד בבנייה, עלויותיו הנמוכות, ומהירות יישום תהליך הבנייה בו, גם בגימורים איכותיים מאוד, הם הסיבה להצלחה הגדולה מאחורי הביקוש והדרישה לעיצוב דקורציה בגבס. שכן, מבין כלל עבודות הגבס בבית, עבודות גבס דקורטיביות הן מהפופולאריות ביותר. בנוסף, עבודות גבס הן אמצעי נוח ודינאמי עבור מעצבים רבים כיוון שאפשר להשתמש בו בתחומים שונים ולייעודים שונים.

יצירת חללים בגבס - קירות גבס   

שימוש בגבס מאפשר יצירה וחלוקה פנימית לחללים ע"י קירות גבס. בניית קירות גבס מאפשרת ניצול מירבי של חלל ושילוב אלמנטים כמו זכוכית, תאורה ועוד, המקנים לקיר ערך מוסף עיצובי וחדיש.

נישות – אסתטיקה ואחסון

יצירת נישות עיצוביות יכולה לבוא לידי ביטוי במידוף או נישות בולטות והן בניצול מקום לדוגמה, קיר גבס המחולק בצד אחד או בכללותו למדפי כוורת ומאפשר אחסון לספרים, חפצי אומנות ועוד. אופציה נוספת היא הדמייה ופתרונות אסתטיים בעיצוב, כמו 

בילד פור יו -דקורציה בגבס – עיצוב נישות בבית

למשל, יצירת אשליה שהטלוויזיה היא חלק מהקיר ואינה בולטת החוצה, ועוד.

עיצוב גבס בסלון או במטבח

בחללים ציבוריים בבית, ניתן להשתמש בעיצוב בגבס על מנת לתכנן ניצול מרחבים נכון ומקסימאלי בבית, יצירת נישות גבס לאחסון וכמו כן לאפשר פונקציונאליות נוספת וחדשנית לאותן נישות כמו למשל שילב של חומרים נוספים, תאורה או מערכות טכנולוגיה למטרות שונות.

עיצוב גבס לחדר שינה

חדרי שינה לא פעם הם החלל הפרטי של בן או בני משפחה בבית. חדרים אלו מכילים לרוב ריהוט גדול נוסף שאינו מתקשר רק לשינה, כמו למשל ארון בגדים, שולחן כתיבה ועוד. חדרי שינה בהם מעוצבים נישות וקירות גבס יתבלטו בהיותם מאורגנים יותר ומנוצלים מבחינת מקום באופן המקסימאלי עבור אותו החלל.

הנמכת תקרה בגבס

חללים בהם התקרה גבוה, או חללים ספציפיים בבית בהם יש צורך לגובה תקרה שונה, מחליטים לא פעם לבצע הנמכת תקרה בגבס. פתרון זה נועד בין היתר להסתרת מערכות חשמל או מכשור בתקרה באופן אסתטי יותר,  כמו למשל, הסתרה של מזגן מרכזי, גופי תאורה ועוד.

אין כלל ספק שעבודות דקורציה בגבס הן זולות משמעותית מבניה ושיפוץ בבטון, ובכל זאת, רצוי להתייעץ ולהשוות בין בעלי מקצוע אמינים ואיכותיים, המציעים עבודות גבס שונות. חברת build4u מציעה שירות נוח, מהיר וקל שבו מציעה החברה קבלת הצעות מחיר אטרקטיביות והשוואה בין בעלי מקצוע ותיקים ומומלצים. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לקטגוריה - עבודות גבס באתר build4u ובקש הצעה המתאימה לפרוייקט שלכם.


בעלי מקצוע אמינים  |  לוח בעלי מקצוע מומלצים  |  עבודות גבס מחיר  |  דוגמה לעבודות גבס

קטגוריות נבחרות מאמרים בעלי מקצוע על החברה
מטבחים איטום וזיפות בלוג הצעות מחיר לעבודות שיפוצים של Build4u כניסת בעלי מקצוע איך זה עובד?
עבודות גבס אינסטלציה בלוג הצעות מחיר לעבודות שיפוץ ובנייה של Build4u הצטרפות בעלי מקצוע שאלות ותשובות
עבודות חשמל בנייה ירוקה מאמרים על בעלי מקצוע לוח בעלי מקצוע צור קשר
עיצוב גינות הדברה וריסוס מאמרים חדשים בעלי מקצוע מומלצים בפייסבוק Build4u
פרקטים ודקים חימום והסקה

שירותי הובלות מזגנים


קידום אתרים באינטרנט   |   בניית אתרים   בניית אתרים דיגידם        תנאי שימוש באתר    |   ©   כל הזכויות שמורות לבילד פור יו    |      info@build4u.co.il